Kupujesz Office 365? Dostaniesz Xbox Live Gold za darmo

Microsoft poinformował o nowej promocji dla osób zainteresowanych zakupem Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych lub Office 365 dla Studentów. Kupując jeden z wymienionych pakietów biurowych można otrzymać za darmo roczną subskrypcję konta Xbox Live Gold, a wraz z nią dostęp do dwóch gier miesięcznie, bezpłatnych aktualizacji i ofert promocyjnych. Oferta jest ważna do 28 września 2013 roku.

Office 365 to najnowsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher i Access. Prócz doskonale znanych programów Office oferuje także 20GB miejsca na wirtualnym dysku SkyDrive oraz 60 minut rozmów miesięcznie przez Skype na połączenia telefoniczne z ponad 60 krajami. Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych może być używany na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac oraz 5 urządzeniach przenośnych. Natomiast z Office 365 dla Studentów można korzystać w 4-letniej subskrypcji na maksymalnie 2 komputerach PC lub Mac oraz 2 urządzeniach przenośnych.

Wraz z zakupem jednej z dwóch wersji Office użytkownicy otrzymają roczną subskrypcję konta Xbox Live Gold. Konto umożliwia korzystanie z pełni rozrywki, którą dostarcza konsola Xbox 360. Posiadając je gracze otrzymują opcję darmowego pobierania wybranych dodatków, aktualizacji oraz gier. Dodatkowo mogą jako pierwsi ściągać i grać w wersje demo najnowszych tytułów oraz dostają dostęp do specjalnych zniżek oraz promocji. Użytkownicy konta Gold mogą prowadzić rozgrywkę z innymi osobami z sieci, z wykorzystaniem grupowego czatu i systemu TrueSkill, który kojarzy graczy o podobnym poziomie zaawansowania. Wszystkie gry można zapisywać na dysku SkyDrive. Ponadto od lipca tego roku każdy użytkownik Xbox Live Gold otrzymuje co miesiąc do końca tego roku dwie gry, które może ściągnąć za darmo na konsolę. Jednym z ostatnich oferowanych tytułów był kultowy już Assassin’s Creed 2.

Promocja trwa do 28 września. Otrzymany wraz z Office 365 kod do usługi Xbox Live Gold należy pobrać najpóźniej do 31 października 2013 roku, a następnie aktywować go na www.xbox.com lub bezpośrednio na konsoli Xbox 360. Więcej informacji o promocji dostępne jest pod tym adresem.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *