Najlepsze gry? Oczywiście, że tylko na Xbox One

Powyższy tytuł niekoniecznie obrazuje nasze zdanie, jednak pod nazwą “The Best Games Are on Xbox One” Microsoft w dniu dzisiejszym wypuścił najnowszy filmik promocyjny przed targami Gamescom. Znajdziemy na nim zbiór najbardziej oczekiwanych produkcji na nową konsolę.

Na ponad 2-minutowym materiale, znalazły się urywki takich ekskluzywnie zapowiadanych tytułów jak Titanfall (sieciowy FPS), Killer Instinct (powrót klasycznej bijatyki 2d), Forza Motorsport 5 (kontynuacja uznanej serii wyścigów), Ryse: Son of Rome (nowy tytuł w realiach Starożytnego Rzymu), Dead Rising 3 (kolejna część przygodówki z niezliczonymi hordami zombie) oraz nowa część Halo. Ponadto Microsoft pochwalił się ekskluzywną zawartością w Fifa 14, Call of Duty: Ghosts (DLC pojawi się jako pierwsze na Xbox One) czy Battlefield 4 (również tutaj zapowiedziano DLC czasowo na wyłączność).

W zasadzie materiał zawiera to, co już znamy i trochę dziwi wypuszczenie go przed samymi targami. Czyżby Microsoft obawiał się pokazu konkurencji? A może szykują się kolejne niespodzianki, które ostatecznie przekonają niezdecydowanych graczy? Warto przypomnieć, że dotychczas zapowiedziano ponad 50 tytułów na Xbox One, które zobaczymy w ciągu najbliższych kilku dni.

Źródło: Xbox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *