Licencja Windows 8.1 Preview zakończy się w styczniu

Pod koniec czerwca Microsoft opublikował próbną wersję Windows 8.1, aby każdy zainteresowany mógł sprawdzić możliwości tego systemu i zdecydować się na zakup pełnej licencji w przypadku, gdy nie posiada Windows 8. W październiku gigant z Redmond wypuścił oficjalną aktualizację najnowszych okienek. Z tego też względu już niedługo licencja na wersję próbną wygaśnie.

Microsoft poinformował, że Windows 8.1 Preview straci swoją ważność w styczniu. Nie wiadomo natomiast, czy będzie to początek, czy może koniec miesiąca. Do tego czasu wszyscy użytkownicy mogą jeszcze testować możliwości tego systemu i w przypadku pozytywnej oceny, zdecydować się na zakup pełnej wersji. Po zakończeniu licencji użytkownik zostanie o tym poinformowany. Od tego momentu system będzie się automatycznie restartował co godzinę, dopóki nie zostanie wpisany poprawny klucz.

Windows 8.1 Preview można pobrać całkowicie za darmo z działu download. Tam też znajdziecie klucz licencyjny, który będzie działał do stycznia. Jeżeli natomiast jesteście ciekawi, jak zainstalować ten system – odsyłamy do poradnika przygotowanego specjalnie na tę okazję.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *