Menadżer haseł w przeglądarce Microsoft Edge

Jak donosi serwis Neowin, w najnowszym nieoficjalnym jeszcze buildzie Windows 10, który wyciekł do sieci, nowa przeglądarka Microsoft Edge została wyposażona w menadżer haseł. Jest to bardzo wygodne narzędzie, które na pewno zostanie docenione przez wielu użytkowników.

Microsoft zamierza wprowadzić wraz z premierą Windows 10 jak najwięcej użytecznych nowości. Bardzo dużo uwagi zostało poświęcone nowej przeglądarce, która zadebiutuje wraz z całym systemem. Jak na razie Edge prezentuje się ciekawie. Okazuje się, że jej projektanci uznali, iż użytkownicy będą zadowoleni, jeśli w aplikacji zostanie zaimplementowany również menadżer haseł.

Wedle opinii redaktorów Neowin, nowe narzędzie do zapamiętywania wpisów, choć nie różni się znacząco od innych tego typu rozwiązań, jest bardzo proste i wygodne w użyciu. Wprowadzane loginy oraz hasła możemy dodawać do menadżera poprzez automatyczne zapytania przeglądarki lub samemu, wpisując je ręcznie. Wedle naszej opinii przy obecnym charakterze internetu, menadżer haseł jest niemal niezbędny do sprawnego poruszania się po sieci. Przypominamy również, że wedle zapowiedzi Microsoftu, Windows 10 będzie miał premierę już w lipcu. Czekamy z niecierpliwością.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *