Microsoft Flight – nowe informacje o symulatorze

Na oficjalnej stronie poświęconej grze Microsoft Flight, pojawiły się nowe informacje odnośnie kolejnego symulatora lotniczego. Warto przypomnieć, że za jej produkcję ponownie zabrała się firma Microsoft Game Studios, która pracowała przy wszystkich poprzednich częściach cyklu.

Z najnowszych informacji wynika, że Microsoft Flight będzie dostępny za darmo i pojawi się w wiosną tego roku na PC. Nie zabraknie w nim systemu mikropłatności, który poszerzy podstawową wersję gry o nowe samoloty, lotniska i inne obiekty. Tak jak w poprzednich odsłonach, gracze zajmą się głównie przewozem towarów i pasażerów. a także wykonywaniem innych zleceń. Producent informuje, że pojawią się także specjalne bonusy dla użytkowników posiadających konto w Games For Windows Live. Osoby zalogowane do tej usługi, otrzymają dodatkowe misje poboczne oraz dostęp do panelu pilota.

Oprócz tego, nowa produkcja będzie charakteryzowała się bardziej realistycznym odzwierciedleniem środowiska. Pojawią się zmienne warunki atmosferyczne oraz bardziej szczegółowe i zróżnicowane lokacje na mapie. Twórcy stawiają na realizm zwłaszcza przy sterowaniu samolotem, którego będziemy mogli pilotować za pomocą myszki i klawiatury. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna z gry Microsoft Flight.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *