Microsoft planuje stworzenie hybrydy notebooka i telefonu?

Hybrydy urządzeń stają się coraz bardziej popularne. Jednoczesne korzystanie z tabletu i notebooka czy tabletu i telefonu może w niektórych przypadkach być szczególnie przydatne. Nikt dotychczas nie próbował jednak stworzyć połączenia notebooka i telefonu. Microsoft może to zmienić.

Serwis The Information w artykule na temat jutrzejszej konferencji Microsoftu wspomina, że gigant z Redmond może także zaprezentować nowe urządzenia, wśród których pojawi się hybryda notebooka z telefonem.

Aktualnie nie wiemy, jak takie urządzenie miałoby wyglądać. Może to być odpowiednio pomniejszona wersja notebooka i jednocześnie odpowiednio powiększona wersja telefonu z dołączaną klawiaturą. Właściwie takie rozwiązanie jest możliwe, tym bardziej, że ta sama wersja Windowsa 10 ma działać na wszystkich urządzeniach – tabletach, telefonach i komputerach, o czym Microsoft informował już wielokrotnie.

Wspomniana hybryda mogłaby ewentualnie być 7-8-calowym urządzeniem z dołączaną klawiaturą z podzespołami pozwalającymi na wydajną pracę w klasycznych programach. Nie ulega jednak wątpliwości, że byłoby to jedne z pierwszych połączeń notebooka i telefonu na rynku.

Źródło: Ubergizmo, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *