Microsoft Launcher 6.0 wnosi sporo zmian..

Microsoft Launcher 6.0 preview

Windows na smartfonach prędko się nie pojawi, ale jeśli chcielibyście na swoim urządzeniu zobaczyć interfejs zbliżony do tego z urządzeń Microsoftu, to macie taką możliwość. Wszystko za sprawą aplikacji Microsoft Launcher, która jest jednym z najlepszych launcherów stworzonych na system Android. Nowy Microsoft Launcher 6.0 przynosi mnóstwo pożytecznych zmian w interfejsie i jest już ogólnodostępny w wersji preview.

Microsoft Launcher 6.0 to największa jak do tej pory aktualizacja lubianego launchera. Jego interfejs został przeprojektowany w taki sposób, aby od strony wizualnej i funkcjonalnej dać użytkownikom namiastkę tego, co oferowało będzie im oprogramowanie rozwijane z myślą o Surface Duo. W launcherze od Microsoftu znajdziecie mnóstwo nowych widżetów, ikon (także adaptacyjnych), a nawet tryb panoramiczny.

Microsoft Launcher 6.0

Zmiany nie ominęły sekcji listy aplikacji, docku i interfejsu wyszukiwarki. Nowością są spore zmiany w trybach jasnym i ciemnym, a Microsoft zapewnia także o jeszcze lepszej wydajności swojego rozwiązania. Novum jest także karuzela tapet Bing w tle pobieranych z sieci lub możliwość wykorzystania własnych fotografii. Niezmiennie można programować gesty pozwalające uruchamiać poszczególne apki, zmieniać kolory tła, czy też korzystać z funkcji tworzenia skrótów na pulpicie do przeróżnych funkcji urządzenia.

Microsoft Launcher 6.0 Calendar

Ważne: w przeciwieństwie do poprzednich wersji beta Microsoft Launchera, wariant preview figuruje jako osobna pozycja w sklepie Google Play. Jeśli więc do tej pory korzystaliście na przykład z Microsoft Launchera 5.5, będziecie musieli pobrać apkę od nowa – nie wystarczy aktualizacja. Jednocześnie miejcie świadomość tego, że Microsoft przestrzega przed drobnymi bugami, które mogą wciąż występować w nowej, testowej wersji narzędzia.

Microsoft Launcher 6.0 w wersji preview można pobrać przechodząc pod ten adres.

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *