Microsoft Office 2007 Service Pack 3 wydany

Koncern Microsoft wydał trzeci i ostatni dodatek Service Pack do pakietu biurowego Office 2007. Service Pack 3 można pobrać za pośrednictwem strony internetowej Microsoft już teraz, jednak właściciele licencji Office 2007 mogą również zdecydować się na zwłokę, do czasu aż pakiet zostanie pobrany automatycznie za pośrednictwem Windows Update.

Service Pack 3 będzie ostatnią ważną aktualizacją w pakiecie Microsoft Office 2007 zanim MS oficjalne zakończy wsparcie tej wersji pakietu w kwietniu 2012 r., Po SP3 Microsoft udostępni prawdopodobnie tylko biuletyny zawierające drobne poprawki. Service Pack 3 zawiera wszystkie poprawki i ulepszenia zawarte w pierwszych dwóch SP, dlatego nie ma potrzeby pobierania dokumentów wstecz.

Ponadto, do wszystkich treści i poprawek zawartych w dodatku Service Pack 1 i 2, Microsoft Office 2007 SP3 dołącza kilka nowych dodatków i poprawek. Wśród dodatków znajdują się cztery nowe style bibliografii, a dzięki aktualizacji niektóre znaki spoza Unicode zostaną wykonane poprawnie.

Wiadomo, że aktualizacja zawiera błąd, który dotyczy jednoczesnej próby instalacji pakietu Office 2007 SP3 i Windows SharePoint Services 3.0 z dodatkiem SP3. Patch notes nie zawierają żadnych szczegółów na ten temat i nie wiadomo, czy ten problem zostanie rozwiązany w późniejszych łatkach.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *