Microsoft Office 2013: premiera jednak 29 stycznia?

W ubiegłym tygodniu przez pomyłkę w singapurskim oddziale sklepu Microsoft pojawiła się pełna wersja pakietu Office 2013. Szybko jednak została zablokowana, zaś w odpowiedzi jednego z konsultantów otrzymaliśmy informację o premierze 31 marca. Najnowszy raport opublikowany przez ZDNet wskazuje jednak, że na półkach sklepowych nowy Office może pojawić się znacznie wcześniej.

Wciąż nie jest to informacja potwierdzona, ale obecnie najbardziej prawdopodobnym terminem jest 29 styczeń. Również ta data krąży wśród użytkowników brazylijskich usług Microsoftu, więc musi być coś na rzeczy. Za nową datą przemawia również nowy program szkoleniowy dla partnerów firmy z pakietów Office 2013 oraz nowej wersji Office 365, który odbędzie się 21 stycznia. Ostatni tydzień stycznia pokrywa się również z wydaniem tabletu Surface Pro oraz systemem Windows 8 Pro, co może mieć kluczowe znaczenie dla premiery nowego Office’a.

Warto pamiętać, że jeśli nadal zamierzamy korzystać z wersji Office 2010, to mamy czas jeszcze do 8 kwietnia 2014 roku. W tym samym terminie firma z Redmond zamierza wstrzymać oficjalne wsparcie dla systemu Windows XP.

Źródło: ZDNet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *