Microsoft Office dla Mac 2011 od jutra w sklepach

Pakiet biurowy Microsoft Office dla Mac 2011 już jutro trafi do polskich sklepów. Pierwsza w pełni spolonizowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego oferuje nowy interfejs i pełną zgodność z Office dla Windows, wygodną wymianę plików i integrację z Office Web Apps.

Pakiet w wersji dla użytkowników domowych składa się z najpopularniejszych aplikacji: Word, Excel oraz PowerPoint. Wersja biznesowa dodatkowo posiada, debiutującą w pakiecie Office dla Mac, aplikację Outlook do obsługi poczty elektronicznej oraz zarządzania kontaktami i kalendarzami. Outlook zastępuje znaną z poprzednich edycji Office dla Mac aplikację Entourage.

Z nowych funkcji jakie pojawiły się w Office for Mac 2011 warto wymienić integrację z Microsoft Office Web Apps – umożliwiającą m.in. współdzielenie plików z innymi użytkownikami na dysku internetowym SkyDrive – pracę grupową na plikach, wstążkę narzędziową znaną z pakietu Office w wersji dla Windows, aktywne wykresy, pełną obsługę skryptów i VBA oraz dynamiczne zmiany tabel. Niezwykle efektowną funkcją, charakterystyczną tylko dla Office dla Mac, jest możliwość poglądu warstw dokumentów. Dzięki niej użytkownik ma możliwość szybkiego sprawdzenia i zmiany kolejności warstw np. na bardzo złożonych slajdach w programie PowerPoint.

Office dla Mac 2011 oferowany jest w Polsce w trzech wersjach handlowych: dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 1 stanowisko) w cenie 399 zł, dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 3 stanowiska) w cenie 499 zł, a także w wersji dla użytkowników biznesowych w cenie 899 zł.

Przypominamy także, iż klienci którzy od początku sierpnia nabyli pakiet Office dla Mac 2008, automatycznie uzyskali możliwość bezpłatnej aktualizacji do wersji 2011 – wystarczy zarejestrować swoją kopię na stronie [strona nie jest już dostępna].

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *