Microsoft reklamuje aplikacje dla Windows 8.1

Święta zbliżają się dużymi krokami. Dla branży technologicznej wyścig po gwiazdkowego klienta rozpoczął się już jakiś czas temu. Producenci kuszą nas różnego rodzaju przecenami i przechwalają swoje produkty, zachęcając do kupna. Tak też jest w przypadku Microsoftu, który serią reklam chce przekonać użytkowników do urządzenia z Windows 8.1 na pokładzie.

W sieci pojawiła się nowa reklama, przedstawiająca możliwości, jakie niosą ze sobą aplikacje zewnętrznych deweloperów, dostępne z poziomu systemowego sklepu. Możemy tu zauważyć zarówno programy użytkowe, jak również społecznościowe, rozrywkowe jak i zakupowe. Nie zabrakło również gier. Jest to także jedna z nielicznych reklam Microsoftu, która nie atakuje żadnego innego producenta sprzętu.

Spot skierowany jest przede wszystkim do klientów zainteresowanych kupnem urządzenia z dotykowym ekranem, który wykorzysta potencjał Windows 8.1 oraz aplikacji w nim dostępnych.

Jeżeli mielibyście zadecydować, to skusilibyście się na kafelki od Microsoftu, czy może jednak bardziej przemawia do was Android oraz iOS?

Źródło: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *