Microsoft szykuje coś specjalnego na targi E3?

Targi E3, czyli największe święto wszystkich graczy, zbliżają się wielkimi krokami, a w sieci pojawia się coraz więcej zapowiedzi i spekulacji dotyczących tytułów, które będą prezentowane w Los Angeles. Zdaje się, że Microsoft szykuje z tej okazji dużą niespodziankę.

Larry Hryb, czyli popularny Major Nelson, w swoim najnowszym podcaście zdradził nieco szczegółów na temat konferencji Microsoftu, która będzie miała miejsce podczas targów E3. Według jego słów, Microsoft szykuje coś, czego jeszcze nikt inny wcześniej nie dokonał.

Nie wiadomo dokładnie, czy chodzi tu o jeden z elementów show – bowiem takie podczas konferencji również się pojawiają, czy o zapowiedź czegoś specjalnego. Gigant z Redmond część kart odkrył już teraz, informując o dostępności Xboxa One w wersji bez Kinecta. Skoro taka informacja pojawiła się jeszcze przed targami, oznacza to, że amerykańska firma ma coś znacznie lepszego specjalnie na tę okazję.

Pozostaje nam zatem bacznie śledzić wszystkie informacje i wyczekiwać targów E3. Te będą miały miejsce w dniach 10-12 czerwca bieżącego roku.

Źródło: Gamespot, Neowin / Foto: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *