Microsoft uruchamia serwis Skype dla startupów

Ponieważ Microsoft rozszerza zakres usług Skype, firma stara się również upowszechnić Skype w środowisku biznesu. W tym tygodniu właściciel usługi VoIP zapowiedział oficjalnie start programu Skype in the workspace – bezpłatnej usługi, która jest przeznaczona specjalnie dla małych firm i przedsiębiorstw rozpoczynających działalność. Z platformy w dniu oficjalnej premiery korzystało 500 firm, oferujących 140 różnych usług. To przedsiębiorcy, który wzięli udział w trwających pół roku testach serwisu.

Dla nowych firm Skype in the workspace oferuje pomoc ekspertów i konsultantów, którzy pomogą rozwinąć swój pomysł na biznes: Na początek dodaj opis swojej działalności i przygotuj ofertę, w której publicznie zademonstrujesz swój biznes. Pomożemy znaleźć Twój biznes odpowiednim osobom, wypromujemy cię za pomocą mediów społecznościowych.

Usługa umożliwia umieszczanie ofert na stworzonym w tym celu serwisie. Oferty, tzw. “okazje”, są dostępne dla pozostałych przedsiębiorców uczestniczących w programie. Korzystając z platformy, użytkownicy mogą kontaktować się z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Do komunikacji z użytkownikami serwisu można rzecz jasna używać Skype. Logowanie się do SITW odbywa się przy użyciu identyfikatora Skype lub konta na LinkedIn.

Skype in the workspace można znaleźć tutaj.
Skype dla Windows: pobierz

Źródło: Neowin, Skype

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *