Microsoft wypuszcza edycję specjalną kontrolera do X360

Microsoft co jakiś czas rozpieszcza fanów Xboxa, udostępniając kontrolery w limitowanych edycjach. Całkiem niedawno na sklepowych półkach pojawił się gamepad nawiązujący do gry Titanfall. W związku z (miejmy nadzieję) nadchodzącymi upałami, gigant z Redmond proponuje coś, co z pewnością nas ochłodzi.

Arktyczny kamuflaż to barwy najnowszej wersji kontrolera przeznaczonego dla konsoli Xbox 360. Tego typu design nieco dziwi – zważając na fakt, że przed nami raczej cieplejsza część roku. Microsoft wyjaśnia na stronie internetowej, że gamepad został stworzony do „zadań specjalnych”.

xbox360 kontroler, arktyczny kamuflaż
Nowy gamepad do “zadań specjalnych”

Nowa edycja limitowana jest o tyle ciekawa, że nie promuje żadnego z głośnych tytułów. Zazwyczaj niestandardowe barwy towarzyszą premierze jakiejś gry. Było tak chociażby w przypadku Tomb Raidera w 2013 roku czy też wspomnianego już Titanfalla (w tym przypadku chodzi jednak o kontroler dla Xbox One).

Kontroler oprócz nietypowych barw, nie różni się niczym od standardowej wersji. Jego cena została ustalona na poziomie 55 dolarów, czyli o 5 więcej, niż w przypadku klasycznego modelu. Gamepad trafi do sprzedaży w czerwcu bieżącego roku.

Źródło: Microsoft, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *