Pierwsza limitowana edycja pada do Xbox One

W Microsoft Store można już zamówić w przedsprzedaży pierwszy, limitowany, bezprzewodowy kontroler do Xbox One – Titanfall Limited Edition. Jak sama nazwa wskazuje jest to edycja związana z nadchodzącą wielkimi krokami grą Titanfall. Pad będzie dostępny wraz z premierą tytułu czyli około 11 marca. Jego cena na dziś wynosi 64,99 dolarów.

Kontroler został zaprojektowany wraz z Respawn Entertainment, twórcą gry. Inspirowany jest karabinem C-101 używanym przez elitarnych pilotów tytułowych Tytanów korporacji IMC (Interstellar Manufacturing Corporation). Twórcy zapewniają, że przywiązują bardzo dużą wagę do detali by pad wyglądał jak najbardziej autentycznie, biorąc pod uwagę zarówno kolory jak i jakość grafik.

Technicznie najprawdopodobniej nie będzie różnił się od standardowego pada na Xbox One, więc jest to zakup wyłącznie dla kolekcjonerów i może użytkowników konsoli, którzy np. mają tylko jeden kontroler i przydałby im się drugi. Chyba warto nad nim pomyśleć bo cenowo Titanfall Limited Edition Wireless Controller jest droższy zaledwie o 5 dolarów, a kto wie z czasem (gdy już nie będzie go w sklepach) może zyskać na wartości.

Titanfall Limited Edition pad

Źródło: xbox.com

2 thoughts on “Pierwsza limitowana edycja pada do Xbox One

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *