Microsoft zaprezentował nową wersję Xbox 360

Podczas konferencji na targach E3 Microsoft zaprezentował sporo ekskluzywnych gier na swoją nową konsolę. Przy okazji włodarze firmy ujawnili kilka ciekawych informacji na temat obecnej generacji sprzętowej. Gigant z Redmond jeszcze przez długi czas będzie wspierał aktualną technologię, czego wyrazem jest chociażby nowa wersja Xbox 360, która trafiła już do sprzedaży.

Nowy Xbox 360 swoim designem nawiązuje do młodszego brata – Xbox One. Konsola trafiła już do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanady. W najbliższym czasie pula państw ma zostać rozszerzona o nowe terytoria. Cena urządzenia jest taka sama, jak poprzednie wersje – 199 dolarów za wersję z dyskiem 4GB oraz 299$ za 250 GB. Z pewnością w odniesieniu do Polski ceny te ulegną zmianie.

Xbox360E 4GB Console

Ponadto Microsoft poinformował, że każdy użytkownik posiadający złotą subskrypcję Xbox Live dostanie co miesiąc 2 darmowe gry, podobnie jak jest to aktualnie w przypadku PlayStation Plus. Wśród pierwszych tytułów znajdziemy Halo 3 oraz Assassin’s Creed 2. Kolejne gry nie zostały jeszcze ogłoszone.

Źródło: Microsoft

1 thoughts on “Microsoft zaprezentował nową wersję Xbox 360

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *