Minecraft: Pocket Edition dostępny na Windows Phone

Pomimo kilku lat obecności na rynku, Minecraft regularnie pobija kolejne rekordy sprzedaży, w czym pomaga wydawanie gry na kolejne urządzenia. Od dłuższego czasu jedną z najbardziej oczekiwanych wersji była przenośna edycja na Windows Phone – do tego stopnia, że powstała nawet niezależna produkcja o nazwie Survivalcraft, która odniosła olbrzymi sukces. Od momentu przejęcia firmy Mojang przez Microsoft stało się jasne, że niebawem otrzymamy stosowną wersję gry – długo oczekiwana premiera Minecraft Pocket Edition już za nami!

Oficjalna wersja Minecrafta na Windows Phone, wydana pod nazwą Minecraft Pocket Edition, zawiera wszystkie dostępne elementy znane choćby z wersji na Androida czy iOS. Dopracowano sterowanie dotykowe, usprawniono oprawę graficzną, a także zawarto takie tryby jak Normal Mode, Creative Mode, Survival czy po prostu możliwość swobodnego kreowania świata.

Minecraft Pocket Edition dostępny jest do pobrania w sklepie Windows Phone w cenie 6.99 USD. Czyżby szykowały się kolejne rekordy sprzedaży w nadchodzących tygodniach?

Źródło: Slashgear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *