Xbox One: rozbudowana aktualizacja platformy Twitch

Konsola Xbox One sprzedaje się coraz lepiej i wszystko wskazuje na to, że ma duże szansę dogonić wynik PlayStation 4. Okres przedświąteczny to nie tylko dobra okazja dla nowych premier, lecz również czas na kolejną dużą aktualizację systemu. Tym razem dużą uwagę skupiono na dopracowaniu funkcjonalności platformy Twitch.

Aktualizacja platformy do strumieniowania filmów wideo Twitch doczekała się sporych zmian. Najważniejszą jest nowy system filtrowania klipów. Na przykładzie udostępnionego materiału wideo możemy wybrać najlepiej strzelających zawodników w Call of Duty: Advanced Warfare, lub tych którzy zabili najwięcej przeciwników – wszystko na podstawie dostępnych statystyk.

Innym przykładem jest Forza Horizon – wybierać możemy materiały graczy, którzy grają wyłącznie w trybie single player, biorą udział w zlotach samochodowych czy rywalizują wyłącznie po sieci. Wraz z kolejnymi tytułami, możliwości filtrowania będą bardziej zaawansowane.

Przypominamy, że obecnie na całym świecie sprzedano już ponad 9 milionów konsol Xbox One. Czy konsola Microsoftu wysunie się na prowadzenie w kolejnych miesiącach?

Źródło: Major Nelson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *