Możliwość wysyłania wiadomości głosowych w najnowszej aktualizacji Xbox One

Xbox One radzi sobie całkiem nieźle na rynku, choć pod względem sprzedaży odstaje już niemal dwukrotnie od PlayStation 4. Dziś pojawiła się nowa aktualizacja, która wprowadza kolejne udogodnienia dla graczy. Na pierwszy plan wysuwa się możliwość komunikacji głosowej, choć to nie jedyne zmiany, jakie zawiera najnowszy patch.

Wspomniana już możliwość komunikacji głosowej możliwa jest teraz nie tylko pomiędzy posiadaczami konsol Xbox One, lecz również starszej konsoli Microsoftu. Co więcej, przygotowano z tej okazji dedykowane serwery do rozmów w grupach, dzięki czemu komunikacja jest bardziej płynna. Kolejną nowością jest oczekiwany od dłuższego czasu tryb oszczędzania energii. W przypadku standardowego trybu dodano ponadto możliwość aktualizacji gier i aplikacji w tle.

Ciekawą funkcję doczekała się zaniedbywana w ostatnim czasie aplikacja SmartGlass. Z poziomu systemów Windows, Windows Phone, Android i iOS możemy teraz w każdej chwili uruchamiać lub wyłączać konsolę Xbox One. Szczegółowy opis zmian znaleźć można pod tym adresem.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *