Darmowa wersja Windows 10 RTM dla użytkowników Windows Insider

Potwierdzają się doniesienia, o których pisaliśmy na początku miesiąca. Wszyscy użytkownicy, którzy zdecydowali się zainstalować testową wersję Windows 10, w momencie premiery otrzymają aktualizację do finalnej edycji, oznaczonej jako RTM, za darmo.

Już od dłuższego czasu wiemy, że Windows 10 będzie darmowy dla wszystkich posiadaczy Windows 7 lub Windows 8. Microsoft nie zablokuje również osób, które korzystają z pirackiej wersji. W takim przypadku aktualizacja także będzie możliwa, choć oczywiście wciąż nielegalna.

Właśnie pojawił się sposób, dzięki któremu praktycznie każdy użytkownik będzie mógł uzyskać oryginalną wersję Windows 10. Wystarczy, że zainstalujemy na swoim komputerze Windows 10 Technical Preview, czyli wersję testową i zapiszemy się do programu Windows Insider. Jest to projekt Microsoftu, w ramach którego użytkownicy zgłaszają błędy i swoje sugestie, które są następnie implementowane (bądź nie) przez osoby pracujące nad systemem.

Gabe Aul potwierdził na swoim Twitterze, że każdy użytkownik korzystający z wersji testowej otrzyma darmową aktualizację do Windows 10 RTM, czyli finalnej edycji systemu. Jak się zatem okazuje, Dziesiątka będzie dostępna za darmo praktycznie dla każdego!

Źródło: Instalki

1 thoughts on “Darmowa wersja Windows 10 RTM dla użytkowników Windows Insider

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *