Czy posiadając Windows 10 Technical Preview otrzymamy nowy system za darmo?

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, iż Windows 10 będzie darmowy dla wszystkich posiadaczy Windows 7 oraz 8. Microsoft twierdzi, że zaktualizowana piracka wersja nadal jednak pozostanie pozbawiona licencji. Jak donosi serwis WZor.net może tutaj być jeden wyjątek – jeśli mamy zainstalowany Windows 10 Technical Preview, to przy przejściu do finalnej wersji otrzymamy licencję za free.

Już na wstępie chcielibyśmy podkreślić, że jak na razie informacje przedstawione przez WZor.net to jedynie plotki. Nie zostały w żaden sposób potwierdzone przez Microsoft, ani przez żadne inne wiarygodne źródło. Naszym zdaniem jednak, są to doniesienia warte odnotowania. Można podejrzewać, iż gdyby gigant z Redmond wydał takie oświadczenie zbyt szybko, mógłby zachęcić potencjalnych klientów do piractwa.

Z drugiej strony amerykański koncern w żaden sposób nie zdementował najnowszych plotek. Jeśli okazałoby się to prawdą, to na pewno już teraz wiele osób zainstalowałoby na komputerach wersję Technical Preview, aby w momencie premiery Windows 10, uaktualnić ją i otrzymać darmową licencję. Czy gigant z Redmond zdecyduje się na tak odważny ruch? Ciężko stwierdzić, zapewne okaże się to już niebawem.

Wzor net twitter

Źródło: Instalki

1 thoughts on “Czy posiadając Windows 10 Technical Preview otrzymamy nowy system za darmo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *