Nadchodzi ogromny tablet od Microsoftu

Coraz większymi krokami zbliża się rynek Microsoft Surface. Okazuje się jednak, że Microsoft w tym temacie nie powiedziało ostatniego słowa. Do tej pory tablety kojarzone były z urządzeniami przenośnymi, które można było zabrać choćby do plecaka. Wkrótce jednak może się to zmienić, gdyż twórcy Windowsa planują wydać tablet o znacznie większych rozmiarach, niż te obecne dotąd na rynku.

Na dzień dzisiejszy wiadomo o urządzeniu tyle, że wyposażony będzie w ekran o przekątnej 27 cali i skierowany będzie bardziej do projektantów i firm, niż przeciętnych użytkowników. To jednak nie wszystko, bowiem w planach Microsoft ma także tablet o przekątnej aż 82 cali. Póki co nie przedstawiono ani nazwy, ani też orientacyjnej daty premiery. Możecie jednak zobaczyć prezentację tego cacka poniżej. Czy w dobie panowania mniejszych tabletów jest miejsce na tego typu sprzęt?

Biorąc pod uwagę, że na rynku nie ma jeszcze tego typu urządzeń, nie wykluczone jest, że Microsoft skutecznie zapełni lukę w tym temacie. Jeśli tylko specjaliści od marketingu będą potrafili umiejętnie przedstawić zastosowanie tak dużych urządzeń klientom, to bardzo możliwe, że mają realną szansę zarobić na tym sporo.

Źródło: Geeky Gadgets

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *