Niższe ceny Xbox One w Polsce

Wojna cenowa na rynku konsol trwa w najlepsze. W tym roku Microsoft postanowił wyprzedzić sezon świąteczny i już teraz obniżyć ceny. Na podobny krok zdecydowało się niedawno Sony.

Orientacyjna cena detaliczna obniżona została do progu cenowego 1499 zł dla konsol Xbox One z dyskiem twardym 500GB oraz 1599 zł dla konsol Xbox One z dyskiem twardym 1TB. Nowe ceny obowiązują dla pakietów o podanej specyfikacji, za wyjątkiem zestawów z sensorem Kinect, już dostępnych w sprzedaży oraz dla zestawów wprowadzanych do sprzedaży, w tym: zestawu Xbox One 1 TB z grą Rise of the Tomb Raider, zestawu Xbox One 1 TB i zestawu Xbox One 500 GB z grą FIFA 16.

Konsolę Xbox One wyróżniają stałe aktualizacje oprogramowania i nieustannie dodawane nowe funkcje. Wśród nich, Microsoft zapowiedział wraz z wprowadzeniem na konsoli systemu Windows 10, udostępnienie dla wszystkich użytkowników konsoli Xbox One wstecznej kompatybilności z grami Xbox 360, od 12 listopada 2015. Aktualizacja będzie udostępniania użytkownikom na całym świecie, wprowadzając jednocześnie nowe menu, funkcje społecznościowe i usługi sieciowe Xbox Live.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *