Nokia zapowiada konferencję prasową z WP8 w tle

W momencie pierwszej technicznej prezentacji najnowszej odsłony mobilnego systemu Windows Phone 8, Microsoft poinformował, że dotychczasowe telefony nie otrzymają do niego aktualizacji. Wiele osób zaczęło sugerować, że takie postępowanie może być szkodliwe dla sprzedaży urządzeń znajdujących się na rynku. Najbardziej ucierpieć może Nokia, która wszystkie karty postawiła na system Microsoftu. Dlatego też nie dziwi fakt, że premiera pierwszego urządzenia z nim na pokładzie może być przez Nokię jak najbardziej przyśpieszana. Możliwe, że smartfon z Windows Phone 8 zaprezentowany zostanie już na początku września.

Microsoft i Nokia rozesłały do mediów specjalne zaproszenia, stylizowane na wygląd ekranu głównego systemu Windows Phone 8. Widnieje na nim data 5 września, godzina 9:30 i miejsce: Nowy Jork.

W chwili obecnej nie są znane żadne dodatkowe szczegóły na temat zapowiadanej konferencji. Jednak partnerstwo Nokii z Microsoftem może sugerować, że nie chodzi wyłącznie o prezentację nowego systemu, a ich działania na nowych urządzeniach.

Źródło: CNet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *