Nowa linia urządzeń Logitech dla Windows 8

Firma Logitech dokonała prezentacji nowej linii produktów, zapewniających pełen komfort pracy z systemem Windows 8. Wspomniane urządzenia to Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650, Logitech Touch Mouse T620 oraz Logitech Zone Touch Mouse T400, a każde z nich zostało zaprojektowane specjalnie do pracy na interfejsie dotykowym Windows 8.

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 posiada dużą, szklaną powierzchnię dotykową, która umożliwi sprawniejsze przeskakiwanie między oknami aplikacji oraz pozwala na obsługę gestów w Windows 8. Wykonywanie wszystkich podstawowych ruchów, takich jak klikanie i przewijanie jest możliwe na całej powierzchni dotykowej. Ponadto urządzenie pozwala na korzystanie z obsługi następujących gestów w Windows 8: gesty krawędziowe do przełączania aplikacji, obsługa pasków programów oraz paska charm bar czy funkcja pinch-to-zoom, a także przewijanie trzema palcami, które pozwala jednym gestem wrócić do ekranu startowego.

Duża szklana powierzchnia dotykowa touchpada umożliwia płynne ruchy i kontrolę nad kursorem, a wbudowany czujnik zapewnia precyzyjne śledzenie, dzięki czemu nawigacja jest niezwykle szybka.

Logitech Rechargeable Trackpad T650

Logitech Touch Mouse T620 posiada powierzchnię dotykową idealną do płynnej nawigacji. Zupełnie jak touchpad, myszka zapewnia absolutną swobodę wykonywania gestów – nawet krawędziowych – więc ruchy dłoni mogą być naturalne i intuicyjne (w tym przewijanie oraz przełączanie aplikacji w pionie i poziomie).

Bezprzewodowa mysz wyróżnia się kształtem, który umożliwia ustawienie dłoni w wygodnej pozycji nawet przez wiele godzin. Urządzenie posiada także laserowy czujnik optyczny, który gwarantuje precyzję śledzenia ruchów na większości powierzchni.

Logitech Touch Mouse T620

Logitech Zone Touch Mouse T400 wykracza poza tradycyjne funkcje myszy, zapewniając szybki i łatwy dostęp do popularnych elementów systemu operacyjnego. Urządzenie posiada szklaną powierzchnię dotykową umożliwiającą płynność poziomego i pionowego przewijania. Z kolei, aby przejść bezpośrednio do ekranu startowego systemu Windows 8 i uzyskać dostęp do ulubionych aplikacji wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na przedniej części powierzchni dotykowej.

Gumowy uchwyt nadający wygodny kształt urządzeniu oraz połączenie tradycyjnych funkcji myszki z płynnym przewijaniem w pionie i poziomie podnoszą jakość pracy na komputerze i tablecie.

Logitech Zone Touch Mouse T400

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 ładuje się przez port USB i po pełnym naładowaniu działa nawet do miesiąca (urządzenie posiada przełącznik ON/OFF ze wskaźnikiem naładowania akumulatora). Żywotność baterii w Logitech Touch Mouse T620 wynosi sześć miesięcy, a w Logitech Zone Touch Mouse T400 18 miesięcy. Tak jak w touchpadzie, Logitech Zone Touch Mouse T400 posiada przełącznik ON/OFF ze wskaźnikiem naładowania akumulatora.

Żywotność baterii każdego produktu zależy od warunków użytkowania.

Ceny i dostępność
Nowości Logitech będą dostępne na rynku europejskim od października 2012 roku w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych:

Wireless Rechargeable Touchpad T650 349,99 PLN
Logitech Touch Mouse T620 309,99 PLN
Logitech Zone Touch Mouse T400 219,99 PLN

Źródło: Logitech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *