Nowe funkcje w darmowej wersji OneNote

W ubiegłym roku Microsoft wypuścił desktopową wersję programu OneNote 2013 za darmo. Zawierała jednak pewne ograniczenia w stosunku do edycji dołączanej do pakietu Office 2013. Firma z Redmond wzięła pod uwagę opinię użytkowników i wydała właśnie nową aktualizację, wprowadzającą nowe funkcje.

Od teraz darmowa wersja programu OneNote 2013 posiada wszystkie funkcje, dostępne dotychczas wyłącznie w pakiecie Office. Dodano długo oczekiwane zarządzanie hasłami, historię przeglądanych notatek, nagrywanie audio i wideo – tworzenie notatek w trakcie nagrywania i szybkie przechodzenie do wybranych sekcji, wyszukiwanie audio – możliwość odnajdywania słów w nagraniu audio i wideo, a także bezpośrednie wstawianie dokumentów Office oraz innych danych do notatek.

Darmowa edycja OneNote przechowuje notatki bezpośrednio w OneDrive umożliwiając pracę w trybie online lub offline. Ponadto użytkownicy darmowego konta Microsoft mogą teraz otrzymać 15 GB danych w chmurze, a także nielimitowaną ilość notatek, które można tworzyć i synchronizować. OneNote 2013 działa na systemach Windows 7 i Windows 8/8.1.

Źródło: Office Blog via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *