Nowy silnik anty-malware w MSE 2.1

Microsoft zamierza zaktualizować silnik odpowiedzialny za wykrywanie zagrożeń typu malware w swoim oprogramowaniu zabezpieczającym. Aktualizacja Microsoft Security Essentials do wersji 2.1 ukazała się na początku miesiąca, a już teraz producent szykuje kolejne nowości.

Jak napisano w oświadczeniu na blogu, Microsoft Security Essentials, darmowe rozwiązanie dla systemów operacyjnych Windows XP, Windows Vista i Windows 7, rozwija się w szybkim tempie, na bieżąco ze zmianami w krajobrazie zagrożeń.

Nowy silnik ma się ukazać już jutro, 20 lipca, w ramach comiesięcznej aktualizacji technologii MSE oraz innych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa. Jak podano w komunikacie dla użytkowników, wydanie nowej wersji silnika (1.1.710X.0) dotyczy produktów: Microsoft Security Essentials, Forefront Client Security, Forefront Endpoint Protection, Windows Intune Endpoint Protection.

Źródło: SoftPedia, MS TechNet Blogs

One thought on “Nowy silnik anty-malware w MSE 2.1

  1. I tu robię ukłon w stronę Microsoftu za Microsoft Security Essentials oraz posunięcie, że można go instalować w firmach do 10 stanowisk. To pomaga tym maluczkim, szkoda, że z windowsem już tak nie jest..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.