Office 16 pojawi się w drugiej połowie 2015 roku

Julia White – dyrektor marketingu sekcji Office’a w Microsofcie zdradziła podczas jednego z wywiadów datę premiery kolejnej edycji popularnego pakietu biurowego. Według jej słów Office 16 zadebiutuje na rynku w drugiej połowie 2015 roku.

Według Mary Jo Foley – obserwatorki Microsoftu – amerykańska firma początkowo stawiała na debiut w pierwszej połowie 2015 roku. Z niewiadomych przyczyn premiera została zatem przesunięta o kilka miesięcy. Może to być związane z wypuszczeniem finalnej wersji Windows 10. Być może Microsoft nie chce udostępniać dwóch dużych produktów jednocześnie.

Mary Jo Foley powołując się na swoje źródła podaje również, że dotykowy Office przeznaczony dla urządzeń z Androidem zadebiutuje na rynku już w listopadzie bieżącego roku. W przygotowaniu znajduje się także nowa wersja Office’a dla Maca.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się pierwsze zrzuty ekranu z Office’a 16. Możemy na nich zauważyć przede wszystkim większe możliwości personalizacji wyglądu. Z pewnością to tylko część przygotowanych przez Microsoft zmian. Więcej na ich temat dowiemy się bliżej przed premierą.

Źródło: ZD Net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *