Office 365 w wersji Personal już dostępny

Ile trzeba zapłacić aby legalnie korzystać z najnowszych wersji aplikacji Word, Excel czy PowerPoint? Pakiet biurowy Microsoftu nie należy do najtańszych. Nie jest jednak tak źle, właśnie pojawiła się nowa oferta dla użytkowników, którzy chcą korzystać z pakietu tylko na 1 komputerze.

Office 365 Personal obejmuje najnowsze wersje znanych aplikacji z pakietu: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher i Access oraz usługi w chmurze.

Pakiet Office możemy zainstalować na jednym komputerze PC lub Mac oraz dodatkowo na tablecie z Windows 8.1. Aby korzystać z plików, aplikacji i ustawień pakietu Office na urządzeniu mobilnym, wystarczy zalogować się do swojego konta. Dodatkowo, każdy użytkownik pakietu Office 365 uzyska bonusowe 20 GB miejsca online w usłudze OneDrive oraz co miesiąc pakiet 60 minut do wykorzystania na rozmowy telefoniczne na całym świecie przy użyciu komunikatora Skype.

Porównanie wersji pakietu Office 365

Porównanie wersji pakietu Office 365

Ile trzeba za to wszystko zapłacić? Na oficjalnej stronie pakiet oferowany jest za 299,99 zł rocznie. To nadal dużo. Na szczęście nie jest to sztywna cena. W ofercie sklepów internetowych ten sam Office 365 Personal można dostać już za 199 zł. Tym samym, miesięczny dostęp do usługi kosztuje niespełna 17 zł. Dla kogoś, kto w pełni wykorzystuje możliwości oprogramowania Office z pewnością jest to dobra oferta.

Źródło: Microsoft, Agito

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *