Office dla Androida – jak uzyskać dostęp do apki?

Microsoft Office

Firma Microsoft zastępuje poszczególne programy pakietu Office w wersjach na Androida jedną uniwersalną aplikacją. Narzędzie Office dla Androida możecie pobrać już teraz, ale wymagało to będzie od Was przystąpienia do jednej z grup Google.

Darmowy Office dla Androida – jak pobrać?

Wystarczy, że przejdziecie pod ten adres, a następnie klikniecie na przycisk “Dołącz do grupy OfficeMobileAndroidPreview”. Jest to oficjalna grupa Microsoftu, do której firma poleca się zapisać na swoim blogu Office Apps. Przed przystąpieniem do grupy polecamy wybrać z listy opcję: “nie wysyłaj aktualizacji pocztą e-mail”, aby uniknąć zalewu powiadomień o nowych wiadomościach.

Dołączenie do grupy
Dołączenie do grupy OfficeMobileAndroidPreview

Gdy tylko dołączycie do grupy będziecie musieli jeszcze kliknąć na ten link, aby przejść do strony testów aplikacji App: Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint i więcej. Tutaj pozostaje Wam kliknąć na przycisk “Zostań testerem”.

App: Microsoft Office, tester
App: Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint – zostań testerem

Wreszcie, można udać się na stronę wczesnego dostępu do aplikacji Office dla Androida w Sklepie Play i pobrać apkę.

Microsoft Office – wcześniejszy dostęp

Już sama nazwa darmowego narzędzia mówi, czego możecie się spodziewać. Aplikacja zastępuje programy Word, Excel i PowerPoint robiąc nieco porządku na pokładzie smartfonu lub tabletu poprzez zredukowanie liczby ikonek.

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *