Office w końcu trafił na iPhone’a

Informacje o wydaniu pakietu Office dla iOS krążyły już od pewnego czasu w sieci, jednak dotychczas nie wynikały z tego konkrety. W dniu dzisiejszym w końcu pojawiła się oczekiwana aplikacja, jednak korzystanie z niej wymaga spełnienia określonych warunków.

Przede wszystkim aplikacja Office Mobile współpracuje na dzień dzisiejszy wyłącznie z urządzeniami iPhone. Na wersję dla iPada musimy jeszcze poczekać. Ponadto aby aplikację pobrać za darmo, należy być subskrybentem pakietu Office 365, co wiąże się z wcześniejszą opłatą. Kiedy już dokonamy subskypcji, otrzymujemy dostęp do Worda, Excela oraz PowerPointa, a także mamy możliwość tworzenia i edytowania dokumentów Word i Excel.

iphone office 12

Dodatkowe funkcje pozwalają na dostęp do plików zgromadzonych w usłudze SkyDrive, SkyDrive Pro oraz SharePoint, a także umożliwiono otwieranie dokumentów Word, Excel i PowerPoint, które zostały wysłane jako załącznik w emailu. Pliki można przechowywać również w chmurze, a także edytować je w trybie offline. Aplikację Office Mobile dla urządzeń iPhone można pobrać pod tym adresem.

Źródło: Slashgear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *