Panda 2010 kompatybilna z Windows 7

Firma Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, udostępniła wersję beta programu Panda Global Protection 2010 kompatybilnego z Windows 7. Pełne wersje programów Panda 2010 kompatybilnych z Windows 7 będą dostępne wkrótce po premierze nowego systemu firmy Microsoft.

Dzięki systemowi Kolektywnej Inteligencji, opartemu na modelu cloud computing, programy w wersji 2010 wykorzystują wiedzę zbieraną od milionów użytkowników rozwiązań Panda Security. Każdy nowo otrzymany plik jest automatycznie klasyfikowany w ciągu zaledwie sześciu minut. Serwery Kolektywnej Inteligencji automatycznie przetwarzają ponad 50 tys. nowych próbek złośliwego oprogramowania każdego dnia. System zestawia ze sobą informacje o szkodliwych programach otrzymane z każdego komputera, by ciągle udoskonalać poziom zabezpieczenia globalnej społeczności internautów. Programy Panda 2010 łączą się w czasie rzeczywistym z tak powstałą ogromną bazą wiedzy i dzięki temu zapewniają użytkownikom szybką reakcję na nowe złośliwe programy, które pojawiają się każdego dnia.

Nowe rozwiązania Panda 2010, które niedawno ukazały się na rynku, zostały zaprojektowane specjalnie by zaoferować maksymalna ochronę przy minimalnym zużyciu zasobów komputera. Dzięki Kolektywnej Inteligencji, nowe produkty z linii 2010 osiągnęły 80% poprawę w osiągach w porównaniu z poprzednimi wersjami. Nowe rozwiązania zapewniają także o 60% szybsze wyświetlanie stron internetowych oraz 40% wzrost szybkości pobierania w porównaniu z poprzednimi wersjami, zużywając tylko 8 MB pamięci komputera.

Aby uzyskać więcej informacji oraz pobrać wersję beta programu Panda Global Protection 2010 kompatybilną z Windows 7 odwiedź stronę: http://www.pandasecurity.com/windows7.

Źródło: Panda Security

6 thoughts on “Panda 2010 kompatybilna z Windows 7

  1. Dobra wiadomość, bo u mnie w domciu wszyscy używamy Pandy, a tata już koniecznie chce przejść na W7, tylko marudził, że mu AV nie będzie działał… No to po problemie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *