Pierwsza aktualizacja dla Internet Explorer 9 Beta

Użytkownicy systemu Windows 7 którzy zdecydowali się zainstalować przeglądarkę Internet Explorer 9 Beta otrzymali wczoraj pierwszą aktualizację. Według producenta poprawka ulepsza ogólną niezawodność przeglądarki.

Windows Update zaserwował automatyczną instalację poprawki KB2448827. Nie ujawniono szczegółów na temat jej działania, wiadomo jedynie, że “Ulepsza niezawodność programu Internet Explorer 9 Beta. Po zainstalowaniu tej aktualizacji konieczne może być ponowne uruchomienie systemu”. Kolejna aktualizacja (2452648) trafiła do osób korzystających z Windows 7 64-bit, rozwiązuje ona problem z wysyłaniem opinii o produkcie w systemach gdzie zainstalowano Windows Live Essentials 2011.

Warto przypomnieć, że Internet Explorer 9 Beta ukazał się w połowie września bieżącego roku. Niedawno Microsoft zapowiedział, że na początku przyszłego roku dostępna będzie wersja Beta 2. Jednocześnie producent rozwija wydanie Platform Preview – nie zawiera interfejsu graficznego ale pozwala zapoznać się z funkcjami przeglądarki i jej wydajnością.

Pobierz Internet Explorer 9 Beta: wersja 32-bitowa i 64-bitowa

Źródło: Microsoft

2 thoughts on “Pierwsza aktualizacja dla Internet Explorer 9 Beta

  1. Mam 64bitowa.Szybka,w porownaniu z Firefox 4beta 7 szybsza ale jedno ale-nie ma jeszcze Adobe Flash Playera w wersji 64bit,ktory to potrzebny jest do poprawnego otwierania calosci strony.Brakuje tez w opcji sciagania,po sciagnieciu pliku podsumowania czasu sciagania i sredniej predkosci jak to jest w IE8.Mniejmy nadzieje,ze dopracuja takie detale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *