Pierwsza beta Windows 7 w styczniu

Najświeższe informacje pochodzące prosto z Microsoftu wskazują, że pierwsza wersja beta Windows 7 pojawi się na początku stycznia 2009 roku.

Od 9 grudnia 2008 do 19 lutego 2009 potrwa cykl spotkań MSDN Developer Conference, jak zapowiada koncern z Redmond osoby które wezmą w nich udział otrzymają nośnik DVD z Windows 7 beta 1. System ma być dostępny dopiero w styczniu więc uczestnicy grudniowych spotkań będą mogli otrzymać OS pocztą.

Prawdopodobnie Microsoft rozpocznie również publiczny program beta. Dzięki niemu wszyscy zainteresowani będą mogli pobierać system za pośrednictwem internetu. Sytuacja jest nieco podobna do tej jaka miała miejsce w przypadku premiery Windows Vista z tym, że wówczas koncern zdecydował się na publiczną betę dopiero przy wydaniu Beta 2.

Autor: Mateusz Ponikowski
Źródło: Computerworld

10 thoughts on “Pierwsza beta Windows 7 w styczniu

  1. Też testuję najnowszą prebetę i uważam, że jak nie dołożą zbyt dużo, to fajny system się szykuje… Visty nie używam bo nawet ładna nie jest. Czekam na wersję 64 bitową.

  2. neo sloneczko, kiedy wychodzil win2k pewnie jeszcez byles w przedszkolu… wiec nie mow ze 2K byla zapchajdziura. To byl pelnoprawny system operacyjny przeznaczony NA SERWERY nie dla szarego usera

  3. Wlasnie siedze na bulidzie 6956 i jestem bardzo milo zaskoczony chodzi szybciutko, stabilniej niz vista!!! w ciagu pierwszego tygodnia testowania finalnej visty spotkaly mnie dwie przykre niespodzianki – problem z wykryciem sprzetu a drugie z nieoczekiwanym trzykrotnym zawieszeniu przy pierwszym ekranie bootowania. win7 obecnie chodzi mi bardzo ladnie i nie mialem zadnych problemow szczegolnie ze sprzetem – moze tylko w pierwszych dniach po instalacji rozdzielczosci ekranu byly malo zadawalajace ale po update’cie jest oki.ogolnie kazdy kto pisal ze win vista jest jak win 2000, czyli zapchaj dziura pomiedzy 98 a xp, a tu pomiedzy xp a siodemka to sie niemylil. win 7 bedzie naprawde godny polecenia…. jedyny mankament z wymiana sprzetu oprocz np jesli ktos nie mial karty graf. obslugujacej DirectX v10 to jej zakup i kuszaca opcja wymiany monitora na taki z panelem dotykowym lub notebook’a na tableta co z reszta polecam 🙂

  4. Czekam na oficjalny build w styczniu. Teraz w The Pirate Bay i tak juz od pewnego czasu są buildy, jednak o wiele przyjemniej ściągać oficjalnie z Microsoftu, bo wtedy mamy pewność że system nie ma np. wirusów.

  5. To tylko świadczy o tym że vista jest do niczego, można jedynie na pulpicie sobie tukana ułożyc bo coś bardziej zaawansowanego to już nie dla niej. Więc jak bedziecie widziec osobę która kupiła viste, zastrzelcie ją, bedzie mniej cierpieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *