Pierwsze informacje o Windows 8 Release Candidate

Pod koniec lutego Microsoft upublicznił testową wersję swojego najnowszego, desktopowego systemu operacyjnego – Windowsa 8. Nie oznacza to jednak w żadnym stopniu, że firma może odetchnąć z ulgą, bowiem proces deweloperski nowego produktu wciąż trwa. Właśnie pojawiło się kilka ciekawych informacji na temat kolejnego wydania systemu – Release Candidate.

Serwis WinUnleaked.tk znalazł się podobno w posiadaniu kolejnych kompilacji nowego systemu Microsoftu. Informację o tym podał na swoim Twitterze użytkownik Canouna, który jest właścicielem strony. Twierdzi on, że w buildzie, do którego dotarł, znajdują się informacje na temat planowanych edycji Windowsa 8. Póki co nie zdradza on ich, ale zapewnia, że na liście znajdują się tylko dwie edycje znane do tej pory.

Pełne informacje na ten temat mają zostać opublikowane w serwisie WinUnleaked.tk już wkrótce, w pełnej recenzji systemu. Zapewne aby podgrzać atmosferę, w najnowszym wpisie Canouna informuje, że Microsoft dodał więcej opcji kolorystycznych interfejsu, dopracował wygląd systemu oraz wprowadził usprawnienia zwiększające jego szybkość działania.

Na pełne informacje musimy poczekać do momentu opublikowania przez Canouna pełnej recenzji nowej kompilacji Windowsa 8.

Źródło: Twitter, WinUnleaked.tk

One thought on “Pierwsze informacje o Windows 8 Release Candidate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *