Premiera Windows 7 i Windows Server 2008 R2 w Poznaniu

26 października 2009 w Poznaniu firma Hardsoft-Telekom jako Partner Technologiczny Microsoft organizuje seminarium, na którym odbędzie się “Premiera Microsoft Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2” w Poznaniu.

Podczas seminarium oprócz prezentacji systemów i pokazów praktycznych na kilkunastu komputerach będzie można zobaczyć oraz popracować na różnych wersjach Windows 7. Organizator umożliwi również przetestowanie na serwerach blade i macierzach IBM nowych funkcji Windows Server 2008 R2, nie tylko tych związanych z wirtualizacją.

Na każdego uczestnika czekają materiały z kompendium wiedzy o Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronach organizatora, firmy Hardsoft-Telekom.

1 thoughts on “Premiera Windows 7 i Windows Server 2008 R2 w Poznaniu

  1. Dlaczego nie dostane swojego preordera w dniu premiery ? Dlaczego na oficjalnej polskiej stronie microsoftu linki prowadzą do sklepu w USA z cenami w dolarach, gdzie nie mozna kupić nie mając adresu w stanach ? Kompromitacja polskiego oddziału MS… Pewnie data premiery ich zaskoczyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *