Premiera Windows 9 została potwierdzona

Szef francuskiego oddziału Microsoftu na jednym ze swoich wystąpień potwierdził premierę Windows 9 i podał jego dokładną nazwę. Jego wypowiedź została jednak szybko skorygowana przez dyrektora marketingu.

Alain Crozier – szef francuskiego oddziału Microsoftu, w swoim wystąpieniu powiedział: „W ubiegłym roku byliśmy tu z Windows 8, za kilka dni wypuścimy na rynek nasz nowy system – Windows 9”. Jego wypowiedź potwierdzałaby nazwę, jaką otrzyma nowy produkt Microsoftu.

Crozier powiedział nieco za dużo i z tego też względu szybko został skorygowany przez dyrektora marketingu. „Zapraszamy na naszą konferencję pod koniec września w San Francisco, gdzie zaprezentujemy przyszłość Windowsa, który na bieżącym etapie nie ma jeszcze żadnej nazwy” – mówi w oficjalnym oświadczeniu.

W wyciekach nowy system Microsoftu jest naprzemiennie nazywany jako Windows 9 oraz Windows Threshold. Gigant z Redmond nie chce zdradzać jego oficjalnej nazwy, gdyż prawdopodobnie będzie ona związana z przyszłością tego produktu. W sieci krążą bowiem plotki, że może to być ostatni system Microsoftu, który będzie na bieżąco aktualizowany i wzbogacany o nowe funkcje.

Źródło: Ubergizmo, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *