Prezentacja systemu Windows 8

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo prezentującym nowości, które znaleźć można w szeroko komentowanym systemie Microsoft Windows 8. Jest on największą rewolucją w okienkach od czasów Windowsa 95. Na własnej skórze sprawdziliśmy czy droga obrana przez Microsoft jest słuszna, czy też nie. Okazuje się, że kluczem do zrozumienia nowych pomysłów Microsoftu są rogi ekranu, odpowiedzialne za przełączanie się pomiędzy aplikacjami, włączanie panelu Start czy paska bocznego.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału wideo i zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat najnowszego Windowsa. Przypominamy również, że Windows 8 dostępny jest do pobrania za darmo w wersji deweloperskiej. System można testować bezpłatnie przez 90 dni.

3 thoughts on “Prezentacja systemu Windows 8

  1. Te kafle rodem z Windows Mobile odpychają! Wygląd – tragedia, przypadkowe zestawienia kolorów wywołują we mnie nudności, funkcjonalność – może na tablecie sprawdzi się ale na tradycyjnym PC to tak jakby prawą ręką sięgać do lewej kieszeni. No ale cóż, monopolista i nasz Wielki Brat M$ zadecydował za nas i wybrał jedynie słuszną drogę :-\

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *