Przeglądarka Microsoft Edge pojawi się w wersji na Androida oraz iOS

Microsoft Edge Android

Microsoft co prawda nie do końca radzi sobie z okiełznaniem dogorywającego już systemu mobilnego, czyli Windows 10 Mobile, ale potrafi za to pozytywnie zaskoczyć użytkowników innych mobilnych OS-ów. Niewielu bowiem spodziewało się, że Microsoft zdecyduje się na wypuszczenie swojej przeglądarki – Microsoft Edge – na Androida i iOS. A jednak – to spore zaskoczenie.

Do tej pory bowiem gigant z Redmond nie był skory do prezentowania swoich przeglądarek sieciowych poza Windowsem – Edge to tak naprawdę pierwsza poważna próba zaprezentowania użytkownikom innych OS-ów, co też potrafi ta coraz popularniejsza aplikacja. Następca Internet Explorera może nie ma szans pochwalić się aż tak dużą liczba odbiorców co wspomniany protoplasta, ale z każdym miesiącem grono użytkowników zdecydowanie się powiększa.

Microsoft Edge na razie znajduje się jeszcze w fazie testów, do których może przystąpić praktycznie każdy z Was – wystarczy wejść na stronę, dokonać wyboru systemu operacyjnego i podążać za kolejnymi krokami. Oficjalna premiera aplikacji nastąpi pewnie już niebawem, w ciągu kilku tygodni.

źródło:  Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *