Przesiadka z Windows 7 na 10 ma być bezproblemowa. Microsoft udostępnia aplikację..

Windows 10 update

Już za pół roku system Windows 7obchodzić będzie swoje 10 urodziny, a za rok przestanie być wspierany przez Microsoft. Firma robi więc wszystko, aby zachęcić klientów biznesowych korzystających ze starej dobrej siódemki do przesiadki na najnowszą wersję swojego systemu operacyjnego – Windowsa 10. Jednym ze starań jest zapewnienie bezproblemowej przesiadki wraz z przeniesieniem najważniejszych aplikacji. A pomóc w tym ma aplikacja Desktop App Assure

Według testów przeprowadzonych przez Microsoft, około 1% aplikacji z Windowsa 7 może wymagać wprowadzenia dodatkowych poprawek przy przenoszeniu się na nowy system. Pozostałe 99% powinno bez problemu działać w Windows 10 i Office 365 Pro Plus. Co jednak zrobić jeśli nasza aplikacja znalazła się w tej przeważającej mniejszości?

Wtedy wystarczy skorzystać z aplikacji Desktop App Assure, dzięki której Microsoft bez dodatkowych kosztów naprawi działanie aplikacji dla klientów, którzy wykupują przynajmniej 150 licencji w ramach planów E3 i E5. Zapewni to bezproblemowe przeniesienie potrzebnego oprogramowania w szybki i prosty sposób.

Jak widać Microsoftowi bardzo zależy na tym, aby klienci zawsze korzystali z najnowszej wersji oprogramowania – chociaż to zauważyliśmy już przy tym, jak gigant z Redmond oferował bezpłatną aktualizację po wypuszczeniu na rynek Windowsa 10. Widać też, jaką wagę przywiązuje on do klienta biznesowego i, mimo że bierze na poważnie przeciętnych użytkowników edycji Home, to i tak nie zapomina o potencjale firm.

Źródło: Microsoft, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *