Przesiadka z XP na Windows 8 premiowana przez Microsoft

Koniec wsparcia Windows XP zbliża się nieuchronnie, a Microsoft próbuje przekonać jak największą ilość użytkowników do przesiadki na Windows 8. Wyświetlane upomnienia najwidoczniej nie zadziałały tak, jak powinny, gdyż gigant z Redmond zdecydował się na kolejny krok. Będzie płacić użytkownikom za porzucenie starego systemu na rzecz Ósemki.

Oczywiście oferta ma kilka ograniczeń. Użytkownik może otrzymać aż 100 dolarów w formie zniżki, jeżeli zdecyduje się zakupić nowy sprzęt z Windows 8 za sumę co najmniej 599 dolarów. Podczas dokonywania transakcji musi również udowodnić, że posiada komputer z Windows XP, jednak nie musi go oddawać.

Trzeba przyznać, że oferta dość atrakcyjna, szczególnie dla osób noszących się z zamiarem zmiany swojego urządzenia na nowe. Niestety jak w przypadku tego typu promocji bywa, jest ona dostępna wyłącznie w sklepach Microsoftu na terenie Stanów Zjednoczonych. Pokazuje to jednak, jak bardzo amerykańskiej korporacji zależy, aby użytkownicy pozostali z okienkami i nie wybierali rozwiązań konkurencji.

Źródło: Microsoft Store

1 thoughts on “Przesiadka z XP na Windows 8 premiowana przez Microsoft

  1. Szkoda że Windowsa XP już usuwają. Bo Microsft chce żeby kupować Windowsa 8 . jak wogule ludzie wolą Windowsa XP . A Windows XP jest bardzo dobry bo jest do: Grania,do pracy i można znaleść Usługi Microsoft Windows XP. Jak to Windows XP ma pasek zadań to i powinienien mieć Windows 8. A Windows 95,Windows 98,Windows 2000, Windows Me te stare Windowsy też maja pasek zadań a Windows 8 choć to nowy Windows też powinienen mieć pasek zadań nieh Microsoft nie kończy wszystkiego dla Windowsa XP przecież ten Windows jest najleprzy na całym świecie. A Microsoft usuwa 12 letniego Windowsa XP z Roku 2001.nieh nadal tak biędzię jak było dlaczego tak musi być przecież Windows XP ma takie fajne efekty i podobne do Windowsa 7 ale Windows 7 jest zły i gorszy a Windows XP jest taki najleprzy od Windows Vista od Windows 7 i od Windows 8.Szkoda że usuwają Windowsa XP :(!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *