Ruszyła rejestracja na Microsoft Technology Summit 2011

Microsoft rozpoczął rejestrację na Microsoft Technology Summit 2011, jedną z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce. Tegoroczna edycja Microsoft Technology Summit odbędzie się 18 i 19 października w Hali EXPO przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną na stronie internetowej konferencji.

Microsoft Technology Summit 2011 (MTS) jest konferencją skierowaną do administratorów sieci i serwerów, inżynierów oprogramowania, projektantów stron internetowych, specjalistów od zabezpieczeń, architektów i projektantów baz danych, specjalistów IT, jak również do osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu oraz do wszystkich pasjonatów nowych technologii. W zeszłym roku konferencję MTS odwiedziło blisko 3000 osób.

Podczas tegorocznej, szóstej już edycji konferencji, przedstawione zostaną najnowsze technologie firmy Microsoft oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, programistycznym i konsumenckim. Podczas licznych sesji oraz warsztatów wybranych i dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku IT, przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w takich obszarach jak: Chmura publiczna, Chmura prywatna, Bezpieczeństwo, Windows Client, Wdrażanie systemów i aplikacji, Programowanie oraz Visual Studio, Tworzenie aplikacji konsumenckich & User Experience, Tworzenie aplikacji Web, Zespół i projekty, Platforma Aplikacyjna, Office System 2010 – w środowisku firmowym i w chmurze, itd.

Więcej szczegółów na temat obszarów tematycznych można znaleźć pod tym adresem. Większość sesji MTS będzie prowadzona przez specjalistów Microsoft z polskiego oddziału firmy oraz specjalnie zaproszonych gości z Europy i Stanów Zjednoczonych. Jak co roku, uzupełnieniem części merytorycznej konferencji będzie strefa “Ask The Expert”, gdzie na pytania uczestników konferencji będą odpowiadali eksperci z firmy Microsoft oraz najlepsi specjaliści z rynku IT.

Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną na stronie internetowej www.mtskonferencja.pl. Rejestracja uruchomiona została 16 sierpnia i potrwa do 10 października.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *