Skype dla Windows Phone już w wersji beta

Po długim oczekiwaniu i szumnych zapowiedziach, Microsoft wydał pierwszą publiczną Betę aplikacji Skype dla użytkowników telefonów z systemem Windows Phone 7. Aplikacja nie tylko pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji komunikatora z poziomu smartfona, ale także charakteryzuje się dopracowanym interfejsem użytkownika.

Skype dla Windows Phone pozwala użytkownikom, standardowo, na prowadzenie darmowych rozmów głosowych i wideo przy użyciu sieci 3G lub Wi-Fi. Dzwonić można zarówno do innych użytkowników usługi, jak i na telefony stacjonarne czy komórki na całym świecie. W chwili obecnej aplikacja testowana była przez producenta na Nokii Lumii 710, Lumii 800, HTC Titan, HTC Radar oraz Samsung Focus S i Focus Flash. Posiadacze innych modeli nie powinni jednak się obawiać, bowiem aplikacja jest uniwersalna i nie powinna sprawiać na nich problemów.

Aplikację zbudowano w oparciu o interfejs użytkownika Metro, co daje w tym przypadku bardzo ciekawy efekt. Program w wersji Beta można pobrać tutaj. Do działania wymaga on systemu Windows Phone w wersji 7.5 lub wyższej.

Źródło: Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.