Skype na iOS został zaktualizowany

Komunikator Skype otrzymał nową aktualizację do wersji 5.9 dla systemu iOS. Nowością jest usprawniony i odświeżony interfejs użytkownika oraz nowe funkcje ułatwiające rozpoczęcie rozmowy. To jednak nie koniec zmian, które przygotowali twórcy.

Oprócz wspomnianego już odświeżonego wyglądu, w nowej wersji ułatwiono kontaktowanie się ze znajomymi. Od teraz wpisując pierwsze cyfry na klawiaturze numerycznej lub literę, otrzymujemy podgląd kontaktów, z którymi możemy błyskawicznie rozpocząć połączenie. Skype zapamięta również nowe osoby, które znalazły się na naszej liście.

Kolejną nowością są zapisy do wersji beta nadchodzących wersji. Użytkownicy mogą przystąpić do niej pod tym adresem. Zainteresowani są zobowiązani do nieupubliczniania swoich uwag – zamiast tego mogą wyrażać swoje spostrzeżenia lub pomysły bezpośrednio do twórców. Beta obowiązywać będzie również w przypadku kolejnych wersji komunikatora, a nie tylko nadchodzącej. Na dziś brak informacji o planach wydania nowej wersji na Androida i Windows Phone, jednak również te systemy otrzymają możliwość skorzystania z testowania wersji beta w niedalekiej przyszłości.

Skype 5.9 dla iOS można pobrać za darmo tutaj.

Źródło: Skype Blog, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *