Testowa wersja Internet Explorer 10 dla Windows 7 już do pobrania

W poniedziałek pojawiły się plotki dotyczące udostępnienia specjalnej wersji przeglądarki Internet Explorer 10 dla systemu Windows 7. Doniesienia chińskich blogerów okazały się prawdziwe co oznacza, że już dziś każdy użytkownik “siódemki” może sprawdzić najnowszą odsłonę IE na swoim komputerze.

Internet Explorer 10 miał swoją premierę pod koniec października. Niestety, przeglądarka trafiła wyłącznie do użytkowników Windows 8 i Windows RT. Dopiero teraz Microsoft udostępnił wydanie dla starszej wersji “okienek”. Jest to wersja Release Preview co oznacza, że producent wciąż pracuje nad jej udoskonaleniem. W tej chwili Microsoft zamierza zbierać opinie od użytkowników, a finalna wersja udostępniona zostanie dopiero w przyszłym roku.

Internet Explorer 10 Release Preview dostępny jest dla 32- i 64-bitowego systemu Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) oraz Windows Server 2008 R2 SP1 (64-bit). Przeglądarkę pobierzecie z tej lokalizacji. Warto dodać, że IE 10 dla Windows 7 powinien wspierać te same standardy oraz oferować taki sam poziom bezpieczeństwa jak wersja dla Windows 8.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *