Wejściówki na konferencję Microsoft BUILD we wrześniu wyprzedane

Wiele osób spodziewa się dużo po konferencji Microsoft BUILD 2011. Przede wszystkim, podczas wrześniowego wydarzenia mają się pojawić oficjalne prezentacje systemu Windows 8. W tym roku impreza odbywa się w dniach 12-16 września w Anaheim Convention Center w Kalifornii. Jak wynika z raportu ZDNet.com, wejściówki na konferencję BUILD są już wyprzedane.

Impreza sama w sobie jest nową marką firmy Microsoft. Według ZDNet, BUILD zastąpi co najmniej na rok 2011, dwie organizowane wcześniej konferencje: Professional Developers Conference i Windows Hardware Engineering Conference (WinHEC). Obecnie na stronie internetowej BUILD znajdują się tylko szczątkowe dane dotyczące programu wydarzenia, co może oznaczać, że Microsoft ma jeszcze sporo rzeczy do ujawnienia.

Poprzednio rozpuszczane plotki sugerują, że Microsoft wykorzysta konferencję BUILD jako pretekst do wydania pierwszej wersji beta systemu operacyjnego Windows 8 w gronie programistów, którzy będą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Kolejna wersja systemu operacyjnego Microsoftu dla komputerów osobistych ma się ukazać w wersji ostatecznej w ciągu roku 2012 roku. Choć konferencja BUILD ma być poświęcona głównia systemowi Windows, możliwe, że Microsoft zaplanuje również sesje i informacje o innych sferach działalności, w tym Windows Phone 7 i Xbox.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *