[Windows 10] Aktualizacja dla urządzeń z procesorami AMD została wstrzymana

amd logo

Wczoraj informowaliśmy, że najnowsza aktualizacja dla Windows 10, łatająca poważne luki we współczesnych procesorach, powoduje problemy na wybranych urządzeniach z układami AMD. Użytkownicy starszych komputerów nie mogli zalogować się do systemu.

Medialne nagłośnienie sprawy sprawiło, że Microsoft zdecydował się wstrzymać dystrybucję aktualizacji dla urządzeń z podzespołami, które powodują problemy. Dzięki temu po reinstalacji systemu nie trzeba wyłączać aktualizacji, by móc normalnie korzystać z komputera.

Co ciekawe, przedstawiciele Microsoftu wyjaśniają, że winę za błąd ponosi AMD, które rzekomo dostarczyło błędną dokumentację wybranych procesorów podczas pracy nad aktualizacją.

Firmy działają już nad rozwiązaniem problemu. Póki co aktualizacja dla urządzeń z AMD została wstrzymana, by posiadacze procesorów AMD mogli normalnie korzystać z systemu.

Źródło: Instalki

2 thoughts on “[Windows 10] Aktualizacja dla urządzeń z procesorami AMD została wstrzymana

  1. Dzisiaj wyszła poprawka i przy starszym AMD A6 4400M, grafika AMD 7620M nie działa tryb turbo pomimo ustawień maksymalnej wydajności i 100% w profilu…A lapek super śmigał pod ssd…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *