Windows 7 Beta 1 build 7000 wyciekł do sieci!

Tak jak wcześniej informowaliśmy Microsoft zamierzał publicznie udostępnić pierwszą betę Windows 7 w styczniu przyszłego roku – z pewnością tak też się stanie jednak już teraz owa kompilacja wyciekła do sieci i praktycznie każdy internauta może ją pobrać na swój komputer. Na wielu serwisach torrentowych dostępny jest obraz ISO o nazwie 7000.0.081212-1400_client_en-us_Ultimate-GB1CULFRE_EN_DVD, a jego autentyczność potwierdza chodź by serwis Neowin.

Koncernowi z Redmond nie udało się utrzymać Windows 7 Beta 1 w tajemnicy do czasu oficjalnej premiery. Nie ma 100% pewności, że wersja która wyciekła jest faktycznie tą która zaprezentowana zostanie podczas targów CES jednak wielu komentatorów z branży potwierdza wysoką jakość tej kompilacji.

Windows 7 Beta 1 build 7000 nie zawiera żadnych nowości poza odblokowanym paskiem zadań który wcześniej można było aktywować ręcznie. Jednak jak podkreśla Adrian Kingsley-Hughes z serwisu ZDNet wersja ta wyróżnia się wysoką wydajnością względem poprzednich kompilacji.

Autor: Mateusz Ponikowski
Źródło: ZDNet, Neowin

13 thoughts on “Windows 7 Beta 1 build 7000 wyciekł do sieci!

  1. Otóż mam już go, chociaż bez seriala, trochę prób zrobiłem, ale jeszcze mu duuuużo brakuje! Jest ładny lecz wykładają się niektóre starsze stery, co jakiś czas dostaje zwisa i programy też. Reasumując, jak na początek to lepszy od Visty w tym samym stadium. Nie mogę go skoordynować z XP w bootowaniu. Powodzenia!

  2. Wiele sterowników jest kompatybilnych jednak na moim laptopie występuje problem z dźwiękiem i kamerą – niestety w obydwu przypadkach nie mogę zainstalować sterowników. Cały inny sprzęt zainstalował się automatycznie, a Windows 7 pobrał niezbędne drivery z odpowiednich serwerów. Jeżeli chodzi o szybkość i stabilność to porównywalnie z XP SP3 i dużo lepiej od Visty SP1.

  3. Ja mam właściwie 2 pytania… Czy będzie wersja beta oryginalna w języku polskim, i czy będzie ona dostępna dla zwykłych użytkowników, słyszałem różne zdania na ten temat i wszystko mi się miesza.PS.I jeszcze kiedy ta beta wyjdzie? Wiem, że wszystko jest w Googlach, ale tam jest 10 różnych odpowiedzi, dlatego wolę tu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *