Windows 7 build 7105 będzie wersją RC?

Jak donosi Neowin.net w sieci pojawił się kolejny build Windows 7. Najnowsza kompilacja która prawdopodobnie wyciekła do sieci pochodzi z 4 kwietnia i oznaczona jest cyfrą 7105.

Pojawiły się również informacje, że najnowszy build może stać się wersją RC (Release Candidate) którą Microsoft zamierza udostępnić testerom jeszcze w tym miesiącu. Dokładne oznaczenie kompilacji wygląda następująco: 6.1.7105.0.090404-1235_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GB1CULFRER_EN_DVD. Windows 7 build 7105 zawiera usprawnienia z zakresu pracy w sieciach lokalnych, nieznaczne zmiany i ulepszenia w jądrze, a także kosmetyczne poprawki w interfejsie. Dodano obsługę kilku wcześniej niedziałających programów, pojawiły się również sterowniki dla wielu nowych urządzeń.

Jeżeli najnowsze doniesienia okażą się prawdziwe to już wkrótce możemy spodziewać się udostępnienia tego buildu jako wersji Release Candidate. Wydanie to trafi do partnerów i testerów Microsoftu. Etap rozwojowy Windows 7 wydaje się zbliżać ku końcowi – teraz programiści skupią się nad optymalizacją i poprawianiem błędów.

Źródło: Neowin.net

14 thoughts on “Windows 7 build 7105 będzie wersją RC?

  1. Virtual Clone Drive jest bardzo fajnym programem, nie tęsknie za alkoholem.Nie wiem jak z zabezpieczeniami w grach, ale na oficjalnej stronie jest też jakiś Game Jackal. Więc chyba nie ma problemu.

  2. @hectic ale bzdury piszesz. Build 7105 istnieje. Build 7077=7105. Tylko że: build 7077 jest jeszcze z gałęzi pre-RC a 7105 to już gałąź pre-RTM. A wersją RC będzie build 7100.

  3. Ultra ISO to nie to samo co daemon :D, zresztą daemon i alcochol nie działają, bo używają jakiegoś sterownika wirtualnego napędu, który się zawiesza.

  4. @ Lolasher ech ludziu. Ja teraz używam PowerISO,jest też UltraISO ale oba teprogramy nie działają tak dobrze jak alc120%/52% czy daemon, dlatego czekam na działanie tych programów właśnie ) nie obruszaj się aż tak…

  5. Ech, ludzie, wystarczy chwilę poszukać, działa bardzo podobny program Virtual Clone Drive (i darmowy na dodatek). Na pewno z premierą nowego systemu pojawią się działające wersję tamtych programów.

  6. Niedziałanie alcohol 120 lub też deamona nie jest związane z tym że nie są kompatybilne. Będą działać w wersji RTM.Build 7077 na Forum 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *