Windows 7: koniec prac 13 lipca

Potwierdziły się czerwcowe doniesienia rosyjskiego serwisu Wzor dotyczące daty zakończenia prac nad systemem operacyjnym Windows 7. Finalna wersja RTM gotowa będzie 13 lipca.

Jak donosi Neowin.net informacja ta została potwierdzona przez anonimowego pracownika Microsoftu. Po wielomiesięcznych testach Microsoft jest gotowy aby Windows 7 trafił na rynek. 13 lipca światło dzienne ujrzy gotowa, skompilowana i finalna wersja Windows 7 RTM. Status Release To Manufacture oznacza, że system jest gotowy do produkcji. Finalna kompilacja trafi do partnerów Microsoftu, wybranych testerów oraz subskrybentów TechNet i MSDN.

Data ukończenia prac nad systemem zbiega się z dniem rozpoczęcia konferencji dla partnerów Microsoftu w Nowym Orleanie. Dostępność wersji RTM nie oznacza oczywiście premiery systemu. Microsoft zaplanował, że system trafi oficjalnie na rynek 22 października bieżącego roku.

Źródło: Neowin.net

14 thoughts on “Windows 7: koniec prac 13 lipca

  1. jestem tylko ciekaw czy poprawia ta usterke z visty, mianowicie chodzi o dzwiek 5.1, ktory u mnie nie dzialal na realteku HD. I glownie dlatego wywalilem ten system i wrocilem do xp

  2. nie raz byla mowa o tym ze wersja RC nie bedzie miala updata do RTM. Nie liczylbym tez na to ze kiedykolwiek takie cos bedzie mialo miejsce, chyba ze do jakiegos triala.

  3. A kiedy będzie można go kupić? Właśnie jestem przed zakupem nowego kompa i nie chcę kupować visty. Nie wiem jak długo musiałbym czekać na w7…

  4. Tja windows 7. Vista w wersji RTM też była super. Pobralem sobie build 7264 i co odczułem: Aero sie już nie tnie, ale system jest tak nafaszerowany “gównem” jak nie wiem co”. taki mój test:World of warcraft – 1440 x 960 wszystko na max:Vista sp1 – 124 fpsVista sp2 – 136 fpsWindows 7 rc – 121 fpsWindows 7 RTM – 96 fpsI ja sie pytam skąd ta różnica ? A otóż powiem wam. Pozyłączałem w services.msc wiele zbednych nowych usług i ile mialem klatek ? ponad 150 xD

  5. Skoro finalna wersja za 5 dni… to jaki numer wersji będzie najbardziej aktualny 7xxx?Ciekawe czy warto szukać i od nowa instalować optymalną i końcową wersję, czy zostać przy pierwszej i ściągać aktualizację!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *